Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-13, 20:04   #2416
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Jestem niezadowolona... wyszlo rudo. Szukam koloru, ktory wpada w arabska chlodna czern. Przy brazie po prostu przebija moj blond. A ja szukam czegos wpadajacego w czern. Jakies rady?Ale bie taka plaska czern.. odczekam z 3 tygodnie. Jestem zalamana. Nie moge rozpuscic wlosow, bo mam efekt cieplo-zimno
W takim razie na tak ciężko kryjące się jasne włosy powinnaś brać pod uwagę farby z ekstra kryciem przeznaczone na mocne siwki albo podwójną naturę. Matrix SoColor ma wersję extra coverage: http://prof-hair.ru/palettes/matrix/matrix.htm Popatrz na extra coverage neutral lub dream age neutral ash.


Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Jestem już po farbowaniu Inebryą 5/0. Zadowolona na razie na maksa Kolor wyszedł bardzo ładnie, równo.

Robiłam na oxy 6%, odrost na 25 minut + długość na 8 minut (razem 33 minuty). Farba pachnie !!! Serio, oxy jest perfumowany Ten zapach to mi coś przypomina, ale nie mogę skojarzyć co. Pewnie jakąś maskę albo szampon fryzjerski.
Amoniak czuć było lekko dopiero przy zmywaniu farby. Dodatkowo zafarbowała mi lekko skórę na czole, ale to się domyje lub usunie tłustym kremem

Niestety fotek nie będzie dziś, bo oczywiście, tradycyjnie już, jak mam wizytę u fryzjera to pada...

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------



To może spróbuj podpytać w wątku u czarnowłosych? One powinny szybciej coś doradzić, niż my z brązem. Zwłaszcza, ze te naprawdę ciemnie brązy mają u nas chyba tylko 2.

Wątek o czarnych włosach tutaj >> Czarnowłose
Dawaj fotki!!!!!!!!! Co tam pogoda!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora