Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-27, 11:59   #3971
Figlak
Zadomowienie
 
Avatar Figlak
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.V

Cześć dziewczyny. Mam kilka pytań, bo jak dotąd moje przygody z farbownaiem nie kończyły się najszczęślwiej.
Póki farbowałam szamponem z matrixa, było super. Kolor jak naturalny, włosy niezniszczone. Ale oczywiście naczytałam się, że ziołowe farby lepsze i tak sięgnęłam po color&soin. To była największa porażka, na długości włosy miały odcień ciepłego brazu ( a wcale tak nie miało być ), przy głowie były one niemalże rude. Przecierpiałam tak miesiąc i kupiłam matrixa, tym razem trwałą koloryzacje. Nałozyłam najpierw na odrosty, po 10 minutach na długośc. Chwyciło całkiem równo, ale niestety ciepłe odcienie nadal się przebijają, mimo że farowałam kolorem zimnym.
Teraz zdecydowałam się na LeChera trochę ciemniejszego, zimnego. Wzięłam do tego wodę 3% bo tak poradziła sprzedawczyni.

Czy dobrze robię nakładając farbę najpierw na odrost? Nałożenie farby zajmuje mi jakieś pół godziny, czy to nie za długo? Czy warto zabezpieczyć włosy olejem przed farbowaniem? Mam bardzo wysuszone, ale obawiam się czy wtedy kolor chwyci?
Może ktos wie skąd biorą się te rudości na mojej głowie? Trochę przesadzam, że to rudy ale jest to ciepły odcień brązy, naturalny mam zimny dość ciemny brąz. Co dziwne Color&Soin poniszczyła mi włosy, czego nie zauważyłam przy matrixach
Figlak jest offline Zgłoś do moderatora