Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-13, 13:10   #3303
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;48118291]No to zazdroscic. Ja wsrod kolezanek nie mam takich fanek zakupow. Czesto w temacie kosmetycznym sie czuje nieswojo, zwlaszcza w pracy, bo wiadomo zawsze jaki kontekst sie pojawi. Pieniedzy.

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------



Juz popatrzylam, ale z napisow nic mnie nie urzeklo. Niemniej dziekuje za odpowiedz. Gdybys cos jeszcze chciala dodac to bardzo prosze .

btw: a jakies zwykle t-shirty polecisz? Jednokolorowe. Gdzie czegos nie kupie to scierki. Z H&Mu mam na przyklad 4 porzadne t-shirty i kilkukrotnie wiecej scierek. Jakosc tam to loteria. Z Zara tak samo. W Massimo Dutti nic za bardzo nie ma. Jakosc Mango strasznie spadla. No i w sumie nie wiem gdzie kupic jakis.

edit: szukam krotkiego rekawu lub bokserki. Chcialabym tez bardzo bardzo taki z wycietymi pachami (taki).[/QUOTE]


Ja swoje koszulki, t- shirty i wszelkie basic kupuje w bynamesakke, Wearso, mam tez Łukasza Jemioła i Kupisza. Powiem ze jakosc bardzo dobra, zwlaszcza polecam bynamesakke i Wearso z bawelny eko. Ze swojej strony bardzo polecam
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora