Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-16, 17:48   #3477
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;48162556]Jutro bede w szpachli kilkanascie godzin, wiec zdam relacje.

Co do UD to uwazam, ze to najlepszy prasowaniec jaki istnieje. OD jakiegos czasu zaczely sie moje problemy ze swieceniem (hormony). Po Shiseido czy Kanebo swiecilam sie po pol godzinie. Ben Nye byl lepszy. Dawal rade prawie na poltorej godziny powstrzymac blysk. UD potrafil nawet 3 godziny wytrzymac.
Problemy sie pogorszyly. Teraz swiece sie bardzo. UD moze z godzine wytrzymuje. Shiseido nie wytrzymuje 5-ciu. U mnie wiec problem jest ekstremalny. Do tego nie wysusza. Strefe T od jakiegos czasu mam wysuszona na wior. Skorki podkresla kazdy podklad. UD nie powoduje pogorszenia problemu. Nie bieli. Nie robi sie ciasto. Bardzo polecam.[/QUOTE]



James a używałaś jakiś kremów takich, które matują? ja teraz mam z LRP Effaclar duo ten nowy i widzę dużą różnicę jeżeli chodzi właśnie o błyszczenie się skóry
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora