Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Efekty olejowania paznokci / część 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-01, 20:03   #4818
201701191223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 693
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;52276868]Mam przyrosty, mam przyrosty, oczywiście na początku mam ten na środku, wygląda zabawnie. Ale jest!



Ja też dzisiaj swoje skróciłam, bo takie łopaty urosły, że nie mogę, poza tym teraz moje paznokcie są ciągle narażone na urazy przy pracy(wczoraj ukruszyłam kawałek końcówki paznokcia prawego kciuka, bo mi się łopata omsknęła , ale bez zagrożenia dla reszty płytki-dzisiaj skróciłam pazury i wszystko jest fest.).
Nie cierpię ich skracania, strasznie czasochłonne zajęcie.

Z Miss Sporty mam chrapkę na odżywkę 5w1, preparat zmiękczający skórki oraz to fioletowe baza-top cośtam, ale nie znam składów, więc się waham.
Ten top wysuszający nie za bardzo mnie nęci, bo w buteleczce jest lekko niebieski, a już miałam top o takim zabarwieniu i zabierał żywość moch ulubionych kolorów pazurkowych, czyli czerwieni i róży.



Moim zdaniem podawanie składu kosmetyku na opakowaniu to święty obowiązek producenta, dlatego irytuje mnie fakt, że firma Coty nie podaje nigdzie składów kosmetyków do paznokci marki Miss Sporty, bo jestem ich ciekawa, ale nie lubię brać w ciemno. [/QUOTE]

u mnie w rossmanie jest książeczka ze wszystkimi składami kosmetyków miss sporty. poza tym te droższe marki maja skłądy, trzeba ztyłu opakowania odkleić kartkę . w środku jest skład.
201701191223 jest offline Zgłoś do moderatora