Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-18, 09:21   #3647
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Wiekszosc udalo mi sie dostac za darmo Bardzo mi sie podobalo takie kupowanie. Place za szampony i zele, ktore przeciez i tak zuzuje, a ukochany zapach mam gratis. Ale teraz jakos sie z roszerkiem rozstalam, chyba sie znudzilam. Ming shu tez jeszcze mam, zafoliowane nawet.

Bylam w S i D w poszukiwaniu czegos z irysem, ale nic mnje nie zachwycilo. Pewnie predzej znajde zupelnie inny zapach, ktory mnie powali, niz choc odrobine zblizony do IN.
Też nic nie zamawiałam ostatnio oprócz wody SEBS i 8 baz pod cieni do powiek, z których jestem bardzo zadowolona. Zauważyłam, że przestali dodawać wody 50ml EDP jako gratis do zamówienia w esklepie. Nie da się już tak poszaleć, jak kiedyś.

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ja nie mogę przeżyć Givenchy Extravagance

kupiłam kiedyś w ciemno za śmieszną cenę (niewiele ponad stówka za setkę), a tu nagle wszystkie flachy zniknęły ze sklepów dla mnie to był najpiękniejszy pieprz w perfumach :
Extravagance, Organza Indecence i co jeszcze wycofają?
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-09-18 o 09:24
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora