Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-03, 13:05   #4006
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
oo to może akurat fajne będzie to serum cenę ma dość przystępną, myślałam jeszcze nad bielendą.

Jak coś to czekam na relacje z użytkowania

I zastanawia mnie czy dobrze jest używać dużo takich ser, ja używam od dawna ale zazwyczaj raz do roku żeby nie przesadzić bo mam dopiero 21 lat i też nie chce używać za dużo substancji przeciwstarzeniowych żeby potem mieć się czym "bronić" przed zmarszczkami i staram się na razie dozować to wszystko


dzięki za skład szkoda ze ma silikon bo staram się nie używać kremów z nimi ale może się skusze, to będę dawać znać, bo jeszcze chce wypróbować ten filtr z adermy i zobaczyć jak on sie sprawi
Sądzę, ze tego dowiemy się jak Twoje pokolenie zacznie się starzeć. Wtedy okaże się, czy ta cała pielęgnacja nakierowana na anti-age zdaje egzamin u osób, które ją stosowały czy też może się okaże, że tak naprawdę pozostaje tylko medycyna estetyczna.
Ja tam wcale nie jestem przekonana do filtrów, chociaż ich używam. Żałuję też, że jest tak mało blogów kobiet po 40 o tematyce anti-age i w ogóle pielęgnacji. No bo wybaczcie, ale te wszystkie studentki i kobiety przed 30 piszące o retinolach, filtrach itd to czyste teoretyzowanie jest.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora