Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijaz permanentny oka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-07, 06:51   #83
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: makijaz permanentny oka

Cytat:
Napisane przez gumabyd Pokaż wiadomość
Zapewniam cię...że ,,umiał''zrobić . I potrafi zrobić każdy rodzaj jaki kto sobie życzy. ,,Kreska ma się zlewać z linią rzęs??'' A kto ci to powiedział? Pewnie ten ,kto nie potrafi nawet takiej właśnie najprostszej zrobić.A pierdoły w stylu ma się zlewać z rzęsami i być niewidoczna ...pierdzielą CI co z trudem robią najprostszą wersję.Słyszę to od lat od klientek więc daruj sobie pieprzenie o czymś ...o czym nie masz zielonego pojęcia . Wiesz jaka jest różnica między kreskami: wersją podstawową a dekoracyjną?Pewnie nie ,ale dowiesz się chociaż dzisiaj że nie każdy preferuje ,,niewidoczną ''kreskę za 4 czy 5 stów. Problemem jest...znalezć salon gdzie zrobią ci taką jaką zechcesz i równiutką a nie będą zastawiać się bzdurnymi argumentami bo nie potrafią zrobić dobrze ,nawet tej najprostszej. Zresztą nie będę dyskutować z tobą bo zwyczajnie nie znasz tematu i nie bardzo czaisz o czym piszesz Zluzuj ,,rajtuzy'' i zajmij się lepiej pieczeniem chłopak ci podziękuje ,że będzie miał coś słodkiego do porannej kawy -No chyba ...że o tym też nie masz pojęcia ,to klapa. Pozdro i narka
Ładnie się spięłaś bo mam rację. Owszem, jest masa różnych kresek i da ładne lub nie.
Skoro je robisz to dla Ciebie nie powinno być ważne czy ja się znam czy nie tylko moja opinia bo jako klientka byłabym z takiej bardzo niezadowolona. Już nawet nie chodzi o linię rzęs ale ta jest tak mocno przy wewnętrznym kąciku porośnięta do góry, że wygląda beznadziejnie.

Nie muszę znać tematu permanentnego makijażu żeby się wypowiadać o wyglądzie makijażu.

To Ty trochę odpuść i przyjmij krytykę na klatę. To forum i mogę ją wyrażać.

P.S. po 6 latach bycia z moim facetem to raczej nie ma on problemów z moimi wypiekami więc nie wygaduj takich pierdół bo gadasz jak stara panna

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując