Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze blogi
Wątek: Nasze blogi
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-19, 13:26   #1256
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Wena90 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak, tacy łowcy nagród hehe szkoda, że coraz częściej się takich spotyka... Trzeba olać. Mi się do rozdania takie 3 osoby zgłosiły... Dwie bez bloga, jedna ma bloga i wklejone rozdania + zdanie: Sorki, że tak meczę was tymi rozdaniami, ale muszę dodawać te notki. ;p
Ale tej można wybaczyć, bo prowadzi bloga i ma 12 lat,a przynajmniej tak pisze Lecą ludzie na darmowe... Nie powiem, fajnie jest coś wygrać, sama raz wygrałam, ale na paczkę czekam i czekam... od 4 września... Ale jak już się zakłada konto tylko po to to zwykłe pazerstwo.

Zauważyłam, że też moje wpisy w blogrollach zaczęły się pojawiać z dużym opóźnieniem jak u innych blogerek... i coś dziwnego się dzieje z obserwatorami.
a to jej jeszcze tak
od 4 wrzesnia to troche czekasz.... a cos fajnego wygralas czy nie bedziesz plakac?
mi sie udalo raz wygrac na pierwszym rozdaniu
Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
a co to jest blogroll?

zajrzałam na kilka blogów z rozdaniami i w większości dziwią mnie zasady - jak ja kiedyś zrobię rozdanie to na zasadzie losowania spośrod osob z komentarzy pod notką, bez dodatkowych losów, sprawdzania kto dodał gdzie, a kto nie itd, ale to już zależy pewnie kto co rozdaje i na jaką formę ma czas

co do testowania kosmetyków - mam pełne szafy i zdarza mi się wygrac cos w konkursach, wiec mam o czym pisac, ale pewnie gdyby zgłosiła się do mnie jakas firma oferująca kosmetyki pielęgnacyjne do testów to bym się zgodziła, bo po prostu lubię nowości - makijażowe cuda jakos mnie tak nie kręcą jak np maseczki

rozpędziłam się i dodałam nową notkę :P a miałam się zająć robotą
kazdy ustala takie zasady jak mu pasuje
jedni chca zeby sie dodali do obserwowanych, inni napisac notki jeszcze inni polubic na facebooku- jego prawo bo i jego rozdanie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora