Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pędzle Hakuro
Wątek: Pędzle Hakuro
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-13, 14:24   #705
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Co się stało z moim pędzlem?

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy to oryginalne pędzle?
http://allegro.pl/show_item.php?item...6d91f2d6ed1ca0

ten zestaw wychodzi taniej niż na innych aukcjach, stąd moje pytanie. Dorzuciłybyście jeszcze coś do codziennego użytku? Chyba dokupię jeszcze ten kulkowy do smookey eyes

Będę zamawiać puder mineralny sypki i korektor, zastanawiam się nad pędzlem do korektora... Niby wg opisu H77 może służyć do korektora pod oczy, mnie nie tylko o oczy chodzi no i czy nada się do sypkiego mineralnego korektora?
h77 do korektora sie nie nada zdecydowanie, za bardzo spiczasty i za mało zbity. Swoją drogą jeden z najgorszych pędzli jakie mam, hakuro z ciemnym włosiem po jakimś czasie strasznie drapią.
co do oryginalności to nie słyszałam jeszcze zeby podrabiali hakuro, poza tym sklep puderek chyba jest wiarygodny bo wiem , że duzo osób tam zamawiało a jakoś ządnej skargi nie słyszałam.
jeśli chodzi zaś o kompletność zestawu to domyślam się, że uzywasz podkłądu mineralnego, więc na początek do twarzy Ci to wystarczy, jesli chodzi o oczy ten pędzel do rozcierania h77 jest kiepski, więc ja bym inny jakiś wzięła(h79) plus kuleczkę do precyzyjniejszej roboty, w wewnetrzny kącik czy też na dolna powieke np h76
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując