Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-23, 21:40   #1531
Skyrim
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 98
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Pokaż wiadomość
Nie można tak na "sucho" doradzić, trzeba wiedzieć na jakie włosy ma byc położona farba (farbowane/naturalne/jakie refleksy) Jeśl miałabym na oko mówić to jest to jakos poziom pomiędzy 6 a7 Natura, ale kładziony wyłącznie na naturalne, lub na blond/siwe....
....co Ty kombinujesz kobieto??? przecież Ci wszystko wytłumaczyłam i napisałam!
Matko święta to tutaj można pytać się tylko raz bo każdy następny jest podejrzany?

Nic nie kombinuje, zmyła mi się moja piękna farba majirel 7.11 z włosów do poziomu..ja wiem..8/7 i mam złocisto-beżowe włosy. Dlatego chce kupić farbę która będzie miała bardzo podobny kolor, ponieważ teraz wiem że prawdziwe popiele nie są dla mnie, wczoraj dostałam stare zdjęcia i mój prawdziwy kolor włosów jest taki jak pani na zdjęciu w poprzednim poście, dlatego chce je pofarbować w tym samym tonie i kolorze
dodam że nie chciałabym aby farba przy takich włosach mi je wyrudziła, możesz mi coś polecić?
Zdjęcie 2 wyszło dużo ciemniej, najlepsze jest zdj 1 i najjaśniejsza ich część, takie są moje włosy

Dodaję 2 zdjęcia

(przeglądałam wczoraj majirela i wydaje mi się że odcień 6.0 jest najbardziej zbliżony do mojego wymarzonego koloru, byłby dobry? - dodaję zdjęcia - majirel 6.0 w kółku)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie2030.jpg (82,6 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie2026.jpg (70,4 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1299_2.jpg (15,5 KB, 24 załadowań)

Edytowane przez Skyrim
Czas edycji: 2012-01-23 o 21:45
Skyrim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując