Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Humorki mamy, sporo wcinamy, brzuszki już rosną-co będzie wiosną? Mamy V-VI 2013 cz.3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-20, 16:17   #22
vil84
Wtajemniczenie
 
Avatar vil84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 2 987
Dot.: Humorki mamy, sporo wcinamy, brzuszki już rosną-co będzie wiosną? Mamy V-VI 201

jestem

Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
to mój mąż by siedział wieczorem nie wiadomo ile ale spał do 10
to tak jak ja, chodzę spać koło północy albo później, i śpię do 11 - zawsze wolałam w nocy siedzieć, a śpioch jestem poranny

Cytat:
Napisane przez Katate Pokaż wiadomość
Już po wizycie
Usg nie miałam, ale serduszko posłuchaliśmy, ładnie bije
Generalnie wszystko w porządku, nie wiem tylko skąd te bóle, ale mam brać nospe i magnez i tyle.
Trochę mi lepiej teraz bo już naprawdę dziwne myśli miałam.
super najważniejsze, że serduszko bije ładnie

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Internet mają, ale nie stałe łącze jak my (przynajmniej u męża w rodzinie) i płacą za przesył danych, więc nie będę ich bardzo naciągać. Poza tym, nie będę miała czasu Was śledzić, będę pływać w oceanie i jeździć na safari
ale Ci zazdroszczę

Cytat:
Napisane przez vvgh Pokaż wiadomość
" Twoje dziecko, które staje się coraz bardziej ruchliwe, a Ty możesz poczuć wreszcie jego pierwsze ruchy (!)."- to ze strony internetowej. CO?! Teraz w 15 tygodniu mogę poczuć ruchy? Jak to czuć?
u mnie piszą, że już "pewnie czujesz ruchy" - taaaaa, przez moją warstwę amortyzacyjną przebiją się kopniaczki pewnie po 20 tygodniu


pokłóciłam się lekko z mężem wrrr. wrócił z pracy, to ucieszona pokazuje mu śpioszki, a ten co? rzut okiem i stwierdzenie "noo, widziałem już jak mi na necie pokazywałaś" ehh. no to go poprosiłam, żeby odłożył do garderoby, bo właśnie tam szedł odwiesić kurtkę, a posłał mi spojrzenie, jakbym mu babcię tasakiem zadźgała .... niby nic, a przykro

aaa bo zaś zapomnę - w czwartek z Vivą jest film "Jak urodzić i nie zwariować"
__________________
09.04.13 Przemuś



Edytowane przez vil84
Czas edycji: 2012-11-20 o 16:21
vil84 jest offline Zgłoś do moderatora