Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Suche,wypadające bardzo zniszczone wlosy - co z nimi zrobić ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-06, 23:07   #4
CRO6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4
Suche, zniszczone, nie układające się włosy

Cześć. Już kiedyś tutaj pisałem, ale jakoś się tak stało, że nie miałem internetu przez długi okres czasu(wina operatora).
Jestem chłopakiem, mam 15 lat. Mam strasznie suche włosy, sztywne, nie układające się - i co jeszcze bardziej ironiczne - kręcące się. Znaczy nie kręcą się całe, tylko tak jakby podwijają się.. i nie da się ich wyprostować. Niestety, prostownicy w swoim podręcznym zestawie "bądź piękny" nie posiadam, toteż walka nieustannie trwa i nie zapowiada się rychły koniec tego. Do niedawna używałem gumy i stawiałem włosy do góry, to jakoś to wyglądało i ogólnie się nie kompromitowałem i przeszło to bez echa. Teraz jednak z racji, że moje uszy wtórują włosom i postanowiły mnie wkurzyć - zauważyłem, że odstają - to też krótkich włosów nie chce już mieć i chce mieć dłuższe i ogólnie być pro cool. Ale tutaj rodzi się problem - bo.. moje włosy są suche, strasznie sztywne i nic się z nimi nie da robić, nie mam pomysłu jak je układać, co robić, żeby się tak nie kręciły.
Stąd ten temat - ma ktoś jakiś pomysł co z tymi włosami mogę zrobić? Może jakaś fryzura? (najlepiej od razu jakby ktoś zarzucił, to też wytłumaczył, jak takową zrobić, bo metodą prób i błędów, to się pewnie pozbędę włosów ).
Za każdą pomoc będę wdzięczny, a i Bóg wam w dzieciach wynagrodzi. Chyba.
Także ten. Mam nadzieję na jakiś odzew i pozdrawiam
CRO6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując