Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Suche,wypadające bardzo zniszczone wlosy - co z nimi zrobić ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-04, 01:21   #25
ponadkiloo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
suche 'sklejone' włosy ogólny problem.

Dzień dobry , w ogóle zacznę od tego że jest tu mój pierwszy post , i od razu napiszę że jestem chłopakiem żeby nie było , i potrzebuję pomocy , a widzę że te forum jest ciągle aktywne to postanowiłem tu napisać o swoim problemie , może ktoś mi pomoże

Więc zacznę od tego że mam 17 lat , i jestem chłopakiem. Problem z włosami mam taki że po umyciu włosy gdy mi wyschną stają się jakieś hmm jak by ' suche ' takie nie przyjemne bardzo w dotyku , jak by sztywne , sklejone tak jak by to był jeden wielki włos , nawet nie da się ich w jakiś sposób ułożyć . Kiedyś były normalne , problem się zaczął po tym jak zacząłem je częściej myć gdy zacząłem używać żelu / gumy. Od 2-3 miesięcy nie używam już tego i włosy myję codziennie i codziennie jest to samo , jak chcę gdzieś wyjść to nawet nie mam co z nimi zrobić i jest problem. włosy mam krótkie.
Ale jak jest tak że umyję wieczorem , i rano gdy jak spłuczę samą wodą i próbuję jakoś ułożyć to są całkiem inne jak wyschną , a nie takie jak po umyciu szamponem. Stosowałem wiele szamponów i po każdym mam to samo. Czytałem że jak się je myje, to jak są umyte to powinny być hm ' śliskie ' w dotyku , jak są mokre , jak się myje a moje jak myję i tak patrzę to nie są śliskie tylko jak by hmm.. jak próbuję je złapać i tak pociągnąć to nie mogę bo tak jak by się 'kleiły' mi do rękii.

Może jest ktoś mi w stanie pomóc, może coś źle robię ? może potrzeba więcej informacji to postaram się napisać o tym więceej.
ponadkiloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując