Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-26, 19:48   #222
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez ciassteczkowa Pokaż wiadomość
ja oczywiście zdaję sobie z tego sprawę, przeglądam allegro i jest tego tyle że nie wiem od jakiego zacząć, który jest dobry, ktory dobrze kryje. Przegladam też KWC i też nie mogę się spotkać tam z opinią która choc trochę by nawiązywała do mojego problemu z cerą.

Może wy doradzicie który ewentualnie dobrze kryje i mnie nie zapcha. Macie w tym duże doświadczenie (a ja niestety zanim wydam pieniążka to zastanowię się 100razy czy faktycznie ta dana rzecz mi się przyda, bo niestety nie mam ich za dużo, nawet bym powiedziała że jest ich dość mało )
na allegro nie radze kupować, nie dość że najprawdopodobniej dwu lub nawet trzykrotnie przepłacisz to nie wiesz u jakiego sprzadawcy na ebayu kupił wcześniej allegrowicz. O oliwkowy w kolorze bb będzie trudno. Napisz jakiego mniej więcej efektu oczekujesz-mocny mat czy glow. Dla bardzo tłustej skóry i bardzo podatnej na zapychanie do tego jeszcze na lato bb kremy nie sa najlepszym pomysłem. Jak ciemna/jasna jesteś. Jakie podkłady do tej pory używałaś?
Jesli chcesz sporego krycia, matu i masz raczej średnią cerę, nie bladą gorąco polecam Ci ten krem
http://www.ebay.pl/itm/ETUDE-HOUSE-E...item3377dd6452
ale najlepiej zamawiać próbki, miniatórki
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora