Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-29, 17:29   #3055
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Niestety, ostatnie fotki z naturalnymi wlosami mam z czasow, kiedy mialam 16 lat, a to bylo dawno temu.
Na kompie mam tylko zdjecie z takimi wlosami, jak mam teraz, tj. czarnymi. Wystarczy takie?
Jesli chodzi o fryzjerke, to moj narzeczony pytal w salonie, gdzie sie obcina (damski tez tam jest) i powiedziala mu, ze lepiej jak zrobie to po urlopie ( jade za 3 tygodnie) bo nie wiadomo, co wyjdzie i ze ze 3 razy bede musiala je farbowac. I ze najlepiej odczekac 2 miesiace po dekolorze, zanim sie wlosy rozjasni. Prawda to?
Troche sie zdolowalam, chcialam pojechac na urlop z nowymi wloskami a tu doopa
Przejrzalam Twojego bloga juz wczesniej, ale dla mnie to czarna magia, pojecia nie mam, o co chodzi z poziomami kolorow???I ktore kolory sa zimne a ktore cieple?
lepiej idz do fryzjera.
zdjecie z czarnymi nic mi nie da.
fryzjerka ci doradzi odpowiedni kolor.
mozna rozjasniac tuz po dekolorze jak i farbowac, nie trzeba wcale czekac ale nim dojdziesz do ladnego koloru to potrwa kilka mcy do pol roku wiec lepiej po urlopie rzeczywiscie....


z moim dziadkiem niestety nie jest dobrze tz byl u niego... chodzic nie moze... zakupow nie ma zrobionych... tyle co mu posprzatalam.
jutro mam mu przywiezc jedzenie- bede mu chyba od teraz musiala gotowac i zrobimy mu zakupy, kupimy leki...
ciezki czas dla mnie idzie cos czuje...
oby dziadkowi sie polepszylo...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora