Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lista Kosmetyczek I Dermatologów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-11-23, 11:24   #857
aniunia_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 144
Dot.: Gdzie w LUBLINIE........????????

Jeśli chodzi o dermatologa-kosmetologa to z nikim nie może się równać Pani doktor Anna Pasek. Jest to dermatolog w przychodni studenckiej na ul. Langiewicza i opróćz tego ma swój gabinet kosmetyczny na przeciwko, w akademiku Celion bodajże. na parterze.
Uczęszczam do niej od dwóch lat i jestem w pełni zadowolona. Przekonała mnie do siebie w pełni profesjonalnym podejściem - umawia się z Tobą biorąc pod uwagę Twój cykl, a nie tam kiedy Ci pasuje, albo kiedy ona ma czas... Dokładnie oczyszcza krok po kroku całą buzię z ciągłym odkażaniem. na koniec maska z alg - super przyjemna. Maści na wyjście + darmowe próbki kosmetyków + ewentualnie recepta na coś więcej jeśli Twoja skóra właśnie czegoś potrzebuje. Zwykle trwa to około 3 godziny i kosztuje 50zł.
polecam wszystkim!

jeśli chodzi o depilację to robiłam W "Agacie" - ogólnie w porządku. raz mnie Pani siniaków nabawiła... no ale... zdarza się.
w "Eris" nie za bardzo mi się podobało. Owszem... przebieralnia, szlafroczek, kapcie, jednorazowe stringi... ale sam zabieg mocno bolesny i też z siniakami wyszłam. Pani się nie starała i szybko to robiła... Nie wróciłam tam już.

pozdrowionka
aniunia_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując