Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-05, 20:17   #1583
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Dziekuję Wam za miłe słowa, ale wiecie- mnie lepiej nie chwalić.
Sssstrasznie się peszę. Schemat jest prosty. Puchnę z dumy, popełniam błędy, potykam się o przecinki, sieję zamęt. W konsekwencji strzelając buraki na prawo i lewo, wbiegam z nerwowym uśmiechem do nory. Tam czuję się bezpiecznie. No także ten tego. Ehkm.

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Dziewczyny u fryzjera bardzo ok. Powycinał, powycinał i jest wspaniale. Nie wiem jak on to robi. Tłumaczył mi, że to tylko geometria. Ale chciałybyście widzieć jak on fajnie wycina w tych włosach i przeczesuje je palcami.
No i jeszcze pies mi się rozchorował. Szybko pojechaliśmy do kliniki. Dostał zaszczuny i tabsy. Mam nadzieję tylko, że to nie kaszel kenelowy. Trzymajcie kciuki!!!
No właśnie, to tyko geometria. Dla mnie, nie do opanowania. Oglądając Ostre cięcie, dalej nie czaję o co chodzi z tymi podziałami i kurde jak się wziąć za to 45 stopni?
Trzymamy kciuki za zdrowie psiny!

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Jak wroce do domu to pokaze, aktualnie jestem w drodze, trójmiasto jest dlugie
Zwłaszcza w sobotę wieczór.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora