Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jakie tętno do spalania tłuszczu?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-31, 14:53   #27
Lady_Kala
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Kala
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 809
Dot.: jakie tętno do spalania tłuszczu?

Nie mam pojęcie skąd wrażenie, że się denerwuję.
Ja jestem ogólnie bardzo spokojnym człowiekiem-nadmiar energii spokojnie wykorzystuję na treningach.

Twoim problemem jest to, że właśnie nie widzisz różnicy między ćwiczeniem dla siebie a ćwiczeniem profesjonalnym-pod kątem sportów sylwetkowych.

Moje rady tu na forum dotyczą tylko odchudzania, poprawy sylwetki a nie budowania masy, bo wiem jakie ludzie mają cele. Tak samo na siłowni-nikomu nie dam treningu, który sama robię, nikomu nie polecę takiej samej diety ani środków, które biorę. Potrafię odróżnić mój cel od celu innych ludzi.
Moim największym sukcesem jest to, że dzięki mnie moja kuzynka schudła po ciąży (tzn w 3 lata po ciąży, nie od razu) ponad 18kg a teraz na trwałe zmieniła nawyki żywieniowe i wygląda super. Nie jak kulturystka.

i tak:
1.) aeroby są skuteczne-czy to na siłowni, czy w domu na rowerku czy biegając na polu (gdy jest ciepło sama chętnie przenoszę się na bieganie na zewnątrz zamiast na siłowni)-pod warunkiem, że odbywają się w pułapie właściwego tętna-inaczej szkoda czasu (gdy jest wyższe-palimy mieśnie, nie tłuszcz, gdy mniejsze-tylko sie rozgrzewamy i tonizujemy serce, procesy spalania nie uruchamiają się)
2.) aerobic uważam, za bezsensowny, gdy ktoś chce schudnąć więcej niż 5kg. Zajęcia fitness są ok-gdy ktoś chce pozostać aktywny, utrzymać wagę. Nie do odchudzania.
3.) programy ćwiczeniowe uważam za pic na wodę i stratę czasu. jedyny ciekawy program to insanity. A znam większość tych planów-jeśli nie wszystkie.
4.)dieta jest konieczna do osiągnięcia efektów
5.) duet trening siłowy+aeroby to najskuteczniejszy sposób na odchudzanie i modelowanie sylwetki jak nam się tylko zamarzy (wcięcie w talii, podnieść pupę, wysmuklić nogi, zarysować łydkę, kuszące plecy w kształcie S, płaski brzuszek czy co tam się komu marzy...)
6.) nigdzie nie pokreślam, że trener personalny jest taki potrzebny. Wręcz przeciwnie-uważam, że spokojnie wystarczy osoba zatrudniona na siłowni, nie ma potrzeby płacić dodatkowo komuś innemu.
Takie są moje poglądy-poparte faktami zresztą. Zawsze staram się tłuamczyć dlaczego dzieje się tak a nie inaczej. Ale co kto z tym zrobi to już tylko jego sprawa.

Mysza88, dzięki za miłe słowo
__________________
Bloguję o perfumach:
https://olfaktoryczna-swiatynia.blogspot.com/
***
ADOPT! SAVE A LIFE!
Life saved: 2 Milka Draka
Dwie syberian husky
Lady_Kala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując