Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-03, 22:01   #4309
pikdaria
:)
 
Avatar pikdaria
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kasiarzyna0 Pokaż wiadomość
u kosmetyczki raczej nie. wolała bym sama coś pokombinować w domu a co sądzicie o Atredermie na takie przebarwienia ? czy on raczej jest na trądzik ? czytałam że występuje po nim intensywne łuszczenie więc może by mi złuszczył te plamy ? czy lepiej kwasy ?
Hej,

Nie wiem czy atrederm pomaga na przebarwienia. Fakt łuszczy się buźka. w moim przypadku używałam co 2-3 dzień, tego o niższym stężeniu i skóra schodziła mi na brodzie i czole najbardziej, jednak w umiarkowanym stopniu- takim, że dało się do ludzi wyjść
Wg mnie możesz spróbować. Minus taki, że teoretycznie on jest ważny 30dni po otwarciu. Chociaż niektórzy używają dłużej

Teraz zaczynam z tonikiem lawendowym AHA/BHA z BU więc jeszcze nie wiem czy lepsze kwasy czy Atrederm.

I właśnie przywiało mnie tu z pytaniem:
Aktualnie w kosmetyczce mam: żel hialuronowo peptydowy z BU,krem nawilżający drogeryjny (z YR konkretnie) jako nawilżacze, serum Flavo c, tonik aha/bha jako antyoksydanty/złuszczacze olejek arganowy z bielendy/ masło shea jako natłuszczacze i filtr LRP spf50

Jakoś to chcę ogarnąć. I tu prośba do was o oświecenie mnie:

1. Czy jak przetrę twarz tonikiem kwasowym to mogę kilkanaście minut po nim np. krem drogeryjny nałożyć czy lepiej nie?

2. Czy mogę rano nakładać żel hialuro+krem a chwilę później na to filtr?

Widziałabym to tak:

na noc: tonik kwasowy lub natłuszczaczce (tonik 2-3 razy w tygodniu, w pozostałe dni natłuszczacze)
rano: flavo c + filtr lub krem drogeryjny z żelem hialuronowym+ filtr (naprzemiennie)

Co myślicie o moim planie działania?
pikdaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując