Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 11:09   #4460
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Tak mi głupio z tą jedną próbką, bo to koszta i czas, ale jakbyś była tak miła, to tutaj się złamię i bardzo mocno poproszę Kurczę, a chciałam trzymać się zasady, co by nie gromadzić próbek... Do tej pory się udawało Silna wola, nie ma co...

Przyznam, że ostatnio porzuciłam minerały na rzecz kremu BB. Lepiej wygląda buzia i nie świecę się.

Filtry stosuję także w kratkę, głownie wtedy, gdy mnie sumienie ruszy albo wiem, że będę długo na słońcu. Mam tyle dobra naturalnego, że kiedy to stosować jak ciągle tylko filtry i filtry...

Głównym zadaniem tego wątku jest łamanie naszych zasad
Większość kremów bb jakie oglądałam ma trójglicerydy dość wysoko, nie wiem czemu, i dlatego jakiś czas temu przestałam sobie nimi zawracać głowę. Na szczęście

Właśnie zamawiam dry flo na mazidłach, ale widzę, że dużo strasznie tego!
Jakby ktoś chciał połowę to możemy wziąć na spółkę.

Ostatnio ktoś (przepraszam, nie pamietam Kto ) pisał o dodawaniu olejków eterycznych do szamponów celem zmniejszenia przetłuszczania. W tym celu właśnie wybrałam rozmarynowy - dobry będzie, prawda?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora