Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Patenty na bycie NAJ :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-29, 13:52   #4936
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Działanie tego kremu, opiera się głównie na dużym stężeniu mocznika. Sama możesz sobie zrobić takie złuszczanie mocznikiem. Jeśli byś robiła zakupy na Mazidłach, dokup sobie jakiś kwas i też nim złuszczaj. Nie trzyj tarkami, bo skóra będzie bardziej narastała, tylko ładnie nawilżaj, a naskórek sam będzie płatami schodzić.
Jakos wole sama nie kombinować

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
witch, ja polecam ci krem z Neutrogeny: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...ara-wersja.htm
jest tańszy od tego SVR... i mi pomógł (; tzn nie tylko mi- mojej mamie i babci, która choruje na cukrzyce i ma spore problemy z piętami..
Dzieki,pomyślę o nim

Cytat:
Napisane przez JessAsh Pokaż wiadomość
odp>: jest bardzo skuteczny, dostaniesz go w aptece po kilku uzyciach mam mieciutkie i nawilzone piety..
Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
No drogi, ja go kupiłam po promocji, bo też już nie mogłam patrzeć na moje pięty. Taniej na pewno będzie zrobienie sobie samemu takiego mazidła, jak już tu ktoś radził, sama mam zamiar zrobić sobie coś takiego, jakiś olej, kwas salicylowy i mocznik. Albo ew. dodawać kwas i mocznik jednorazowo do jakiegoś zwykłego kremu. Coś tam wymyśle byleby tylko zadziałało
Chyba zaryzykuje z nim
Mam nadzieje,ze i mi pomoże i potem przerzucę się na kremy,które dziewczyny polecały,żeby utrzymać efekt. Jeśli chodzi o pumeks to sama zauważyłam,ze efekt jest mocno krótkotrwały,a skora potem jakby coraz grubsza i bardziej szorstka
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora