Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-09, 23:13   #4345
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Agusia marudzi.....nie rozumiem jak mozna sie nie przyznac,ze nie jest sie atrakcyjnym Trzeba znac wlasna wartosc w dobrym slowa znaczeniu-to pomaga w zyciu
Ależ ja się do tego przyznaję

Cytat:
Napisane przez washingpowder Pokaż wiadomość
to WSZYSTKO przez Cathy! WSZYSTKO!

zaraz zrobię 2 zamówienia. w LureBeauty i jakiejś jeszcze polskiej mydlarni....

Co to robi z człowiekiem... ssę z konta ile się tylko da.

powiedzcie mi, Drogie Minerałoholiczki, czy to bardzo niebezpieczne?
Bardzo To wciąga jak ruchome piaski i zostawia pustki na koncie niedługo zaczniesz się zastanawiać co by tu jeszcze z domu wyprzedać żeby tylko mieć pieniądze na kolejne zakupy

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
no to nie śmiej się..
Mi tam się bardzo podobasz w takich włosach

Kurczę, przez Was sama nabrałam ochoty na zmiany I zaczynam myśleć nad powrotem do krótkich włosów na wiosnę

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:08 ----------

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
dlaczego to napisałaś? idę na stronkę meow
Ostatnio urabiałam WI żeby się przekonała do kocich minerałów

Najlepiej na mnie leżą ze wszystkich do tej pory testowanych choć niestety też zdarzają się trochę gorsze dni ale to już nie ich wina tylko mojej skóry Ale kiedy mam te lepsze dni to praktycznie nie widać żebym miała coś na twarzy a koloryt jest ładnie wyrównany Ja używam FF i ile bym nie nałożyła podkładu i tak wygląda na mnie naturalnie

Czujesz się skuszona?

Jak nie to namów jeszcze WI na jakiś komentarz Ostatnio dałam jej trochę podkładu w formule PP i też jestem ciekawa jak kilkudniowe testy wypadły

To ja może jeszcze pokuszę U mnie choroba, zmęczenie itp zawsze odbija się w okolicach oczu, po tym zawsze można stwierdzić że coś mi jest. Dziś użyłam wreszcie pod oczy korektorów Pixie Najpierw nałożyłam różowy a potem żółty (wczoraj w ramach testów bezmakijażowych użyłam w okolicach 1 oka różowy a w okolicach drugiego żółty i sam żółty podkreślił mi niestety zaczerwienienie oczu tuż przy rzęsach, różowy o dziwo tego nie zrobił) Powiem tak, gdyby nie zaczerwieniony nos nikt by nie śmiał powiedzieć że jestem chora
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2010-02-09 o 23:23
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora