Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-30, 08:08   #1743
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co myślicie o kolorze miętowym? Warto w niego inwestować? Ja póki co się opierałam, ale waham się czy nie kupić jakiejś marynarki. Sprawdzi się zimą..?
Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Dziękuję za pomoc Ja myślę że tak, mięta to dobry pomysł na jesień-zimę Sama mam miętowy żakiet i miętowy sweterek - na pewny ich nie zabraknie w mojej jesiennej garderobie
Też jestem za miętą na wczesną jesień - idealna np. do klasycznego beżowego trencza Mięta razem z mocnym beżem i pudrowym, to dla mnie w zestawieniu z typowo jesiennymi elementami garderoby, to jeszcze taki ostatni powiew ciepła

Cytat:
Napisane przez synesthesia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak ubieracie się teraz w takie upały?
Chyba rozbieramy
Nie znoszę upałów, alienuję się wówczas w chłodnych pomieszczeniach. Najgorsze są upalne noce, spać nie można Ale jeśli już muszę gdzieś wyjść, to zakładam cienką bluzkę oversize (aby było przewiewnie i jednocześnie zakryć ciało przed słońcem), do tego jakaś spódnica/spodenki, baleriny i większa torba z doczepianym paskiem (bezcenny do zarzucenia na ramię gdy torebka przytłacza ciężarem litrów wody bez której umrę ).

Cytat:
Napisane przez synesthesia Pokaż wiadomość
ja najbardziej lubię poczatek jesieni cz wiosnę - lekki chłodek, tak że moząnw yjsc w dłuich spodniach, jakiejś marynarce czy sweterku i balerinach. I baleriny to tez moje ulubione buty.
100% prawda!
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora