Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-03, 09:56   #4964
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Prosze ,oto trzecia opinia, pokochałam hydrolat z róży damasceńskiej.
Mam suchą twarz ,po kwasach itp.Ten hydrolat ma w sobie troche olejku,bo czuje taką fajną skóre po nałożeniu,zero ściągnięcia.Zapach też mi się podoba.

Może jest jeszcze jakiś inny ,do suchej skóry,który daje podobne efekty,prosze o opinie ,chętnie wypróbuje.Pozdrawiam:cmok :
Cytat:
Napisane przez Jaco Pokaż wiadomość
Zgłasza się kolejna wielbicielka mazidłowego hydrolatu z roży damasceńskiej. Cerę mam mieszaną, po solidnych dawkach retinaldehydu (diacneal codziennie z malymi przerwami na atrederm ). I też mi służy bardzo ale to bardzo
Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
No ja się nawet zastanawiałam czy nie dostałam popsutego hydrolatu Ale juz np. moja Mama nie wyczuwała w nim zgnilizny
Tak czy inaczej - czy ktoś miał okazje porównać hydrolaty z róży bułgarskiej z BU i Mazideł?

I jeszcze jedno pytanie Czy olej z czarnej maliny jest rzeczywiście taki dobry? Chodzi mi głównie o właściwości nawilżające i regulujące pod kątem cery mieszanej Miał ktoś porównanie z czarną porzeczką (tutaj nieśmiałe spojrzenie w stronę Niezamiennej, bo pamiętam, że miała oba oleje ) ?
Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość

dla mnie tam BU zgnilizną nie pachnie
I jak tu się zdecydować tyle opinii, ja potrzebuję hydrolatu, który nie będzie ściągał skóry, nawilżał, dlatego tak ta lipa mi się z opisu spodobała,a czytałam jeszcze opinie wcześniej,że jednak hydrolaty ekologiczne są lepsze od tych zwykłych, bo prawdę mówiąc te zwykłe dla mnie to takie pachnące wody, działania na skóre nie zauważyłam żadnego. Ale ta zgnilizna mnie wystraszyła.Zamówi ę po świetach lipe na pewno, kleik na twarzy jednak mnie nie zraził, a z ta damasceńską to nie wiem czy wziąć mniejszą pojemność czy poprosic o próbkę..

Miałam zamiar zamówic oleje, ale ostatnio wygrzebałam jeszcze koncówkę karite i nareszcie ulga! Zupełnie o nim zapomniałam, żaden olej z HA nie działa tak na moją skóre jak karite, więc chyba dam sobie spokój z olejami i zamówię cupuacu(podobno jeszcze lepsze od shea,więc chciałabym wypróbować). Nie wiem ile jeszcze razy zmienię listę produktów do zamówienia.
__________________

zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora