Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-28, 18:37   #1038
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Snow a opowiedz mi proszę więcej o tej cieczce. Ile trwa krwawienie? Co ile je ma?Jak się skończy tzn. że suczka już jest bezpieczna czy trzeba dalej uważać?
Czy suczka jakoś dziwnie się wtedy zachowuje- jak kobieca co ma okres?
Chyba kupię jej szelki ale jak się je dobiera pod względem wagi?wielkości?mierzy się jakoś?
Szelki zamiast obroży rozumiem?

Cieczka trwa 3-4tyg , podczas niej suczka zachowuje sie inaczej, moze czesciej sikac, co chwila sie tam lize, moze mniej jesc, przez pierwszy tydz nie dopuszcza do siebie psow. Moja warczy, szczeka, chowa sie za mna Najgorszy jest drugi tydzien, nie dosc ze sama chce to jeszcze wydziela tyle feromonow, ze wszystkie psy dookola wariuja Tutaj masz super stronke gdzie wszystko dokladnie jest opisane http://www.vetopedia.pl/article84-1-Cieczka.html ponadto mozesz zadac tu pytanie i odpowie Ci lekarz (sama pytalam). Szelki oczywiscie dobie sie wzrostowo moja mona ma rozm 2, Twoja Princeska jest malutka to pewnie najmniejsze bedzie trzeba. Najlepiej kupic szelki jak juz sunia przestaje rosnac zeby kupic raz a dobre i na dlugo
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora