Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-14, 21:25   #1417
atkka
Raczkowanie
 
Avatar atkka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 258
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez canze Pokaż wiadomość
Witajcie

Jakiś czas temu, gdy odrosty wołały już o kolejną wizytę u fryzjera, coś mnie podkusiło i... zachciało mi się ciemniejszego koloru...
Zafarbowałam włosy farbą L'oreal Casting, kolor Mroźny Beż. Kolor wyszedł równomiernie, niby wszystko ok, ale jak dla mnie - za ciemno...
Strasznie źle się czułam w tym kolorze, jak nie ja...

Dziś już nie wytrzymałam, poszłam do sklepu i kupiłam farbę Garnier Nutrisse nr 91, bardzo jasny popielaty blond, zafarbowałam włosy i...
Kolor zmienił się jedynie delikatnie...
Włosy są tylko ciut jaśniejsze, a rudawa poświata trwa w najlepsze...

Czy myślicie, że zaaplikowanie jeszcze raz tej samej farby to dobry pomysł?
A może jakiejś innej?
A może potrzebna jest dekoloryzacja?
Czy poprzez kilkakrotne stosowanie tej samej farby doszłabym do poziomu z "obrazka"?
...już sama nie wiem... poradźcie coś...

Z góry dziekuję
Ja doszlam do wniosku, ze przy wchodzeniu na forum fryzjerskie powinnien na samym poczatku ukazywac sie wielki czerwony napis: FARBA NIE ROZJASNIA FARBY
Bo mnie juz sie slabo robi od pytan typu: mam wlosy farbowane na czarno, czy wyjdzie blond jak je zafarbuje na bardzo jasny blond...
Odpowiedz jest jedna: nie, nie wyjdzie! Sorki, ale naprawde, kazdy, kto zada sobie troche trudu i przebrnie przez kilka stron tego watku o tym wie.
A teraz do rzeczy: jesli chcesz miec jasny blond musisz dekoloryzowac, nakladanie po raz kolejny tej farby tylko niepotrzebnie zniszczy wlosy, a Loreal dosc mocno trzyma, nawet casting, no i te kolory sa na jakiejs dziwnej bazie rudo-czerwonej, ja juz wiecej nia nie zafarbuje, bo z ciemnego blondu i jasnego brazu wychodzi ciemna czekolada, z wyrazna czerwona poswiata.
__________________
Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
atkka jest offline Zgłoś do moderatora