Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-09-25, 12:20   #228
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: twarzowe problemy bluegirl/zmiana pielęgnacji :)

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
mam kilka chwil wolnych więc przekopuję Biochemię, KWC i rozmyślam
jeszcze nie zaczęłam kuracji
narazie staram się wykończyć zalegające mi kosmetyki które niekoniecznie byłyby dobrym połaczeniem przy planowanej kuracji

szkoda byłoby mi to wszystko wydać jesli tyle kasy na to poszło, a nie szkodzą mi one, a na Targowisku nie chce mi się ich nawet wystawiać

staram się wykończyć krem Hydrain2 Dermedic, Czarne błoto z Morza Martwego, kolorówkę m. in. puder True Match L'oreala który ma idealny kolor dla mnie
kończę żel do mycia twarzy Ziaji Calma, w kolejce stoi Norel bez SLS i peeling enzymatyczny tej firmy

planuję tak przyszłe zakupy, mniej i bardziej odległe i zastanawiam się czy czasem znów nie przesadzę
w planach są:
- Dr. Hauschka, Olejek do twarzy
- Dr. Hauschka, Puder do ciała jedwabny, jak tylko wykończę L'oreala
- Dr. Hauschka, Translucent Face Powder (Puder sypki rozświetlający)
- Dr. Hauschka, Krem do mycia twarzy (próbka jedynie)
- LRP Active C dla mieszanej i normalnej cery
- LRP Anthelios Aqua Lait SPF 50+, jak wykończę SVR i zalegające kilka próbek BioDermy
- wypróbowałabym tez z chęcią Sebium Biodermy H2O mam zapas Sensibio ale w planach mam nadzieję że i ten zdobędę
- Zel micelarny LRP Rosaliac jak wykończe Ziaję i Norela
Uważaj na peeling Norela, ma chyba na początku składu petrolatum - rodzaj parafiny, może zapychać.
Może spróbuj raczej peelingu z bromelainą z mazideł lub z kapsułek ananasowych ortis.

Po co ci aż dwa pudry Hauschki? Jedwabny możesz z powodzeniem zastąpić dry-flo z mazideł. Wymieszać z dry-flo sypki rozświetlający (który solo słabo matuje) i w ten sposób masz nie 12 ale 24g niebielącego pudru o dobrych właściwościach matujących.

Dla mnie ta mieszanka jest najlepsza i na filtrach z parsolem ujdzie. Na A-L wygląda super poprostu.

Krem do mycia Hauschki jak już pisałam wyżej to zbędny wydatek.

Olejek natomiast jest fajny, choć na mazidłach są świetne oleje, z których można ukręcić fajne sera.

Active-c możesz zastąpić prostym serum c wodnym, poczytaj sobie o nim wątki, przepis znadziesz na mazidłach.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora