Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-11, 18:20   #4123
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

jej.. w końcu udało mi się was nadrobić ale było ciężko... strasznie duuuuużo nauki po świętach...

moje pazurki wygladaja d....pnie... spiłowane prawie na zero i na okrągło, źle się z nimi czuje...

a tak wgl mam pytanko : też macie problem z schnięciem lakierów z safari, bo mi schną i schną ......................... .............i schną pół dnia dosłownie i rano się budze i pościel odciśnięta jak nic....

i wgl zamierzam się na kupno nowych lakierów np. jakiś mocno ciemny brąz i jakiś jeszcze (oprócz brokatowych bo ich zmywanie doprowadza mnie do szału)... tylko jak kończe lekcje to marze o poduszce i ciszy ;> chociaż na klase nie narzekam smiechu jest pełno, rzadko się zdarza, że się nie smiejemy ;D

a co do urodzin to ja mam za 4 miesiące i 7 dni, a za rok , 4 miesiące i 7 dni moge zdawać na prawko ;d ^^
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora