Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - hej kochane:) kto doradzi w zmianach?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-07, 19:01   #8
2988c920f887451997ed59670eafbe58b42f5da3_61df6c3a62fb8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 528
Dot.: hej kochane:) kto doradzi w zmianach?

Cytat:
Napisane przez green_cherry Pokaż wiadomość
swoją drogą, zdobyłam się na odwagę by tu dodać zdjęcia, jak ktoś ze znajomych tu trafi to będzie nieciekawie.
Nie ma się czego wstydzić, raczej powinni docenić odwagę A jeśli byłoby "nieciekawie", to znaczy, że mają złe intencje i nie należy się przejmować.

Cytat:
Napisane przez green_cherry Pokaż wiadomość
W ogólę nie uważam się za atrakcyjną dziewczynę. Mam 17 lat. Kupuję dużo kosmetyków, wydaję na nie małą fortunę a nie widać efektów w ogóle.
Z tego, co ja widzę, to jesteś bardzo atrakcyjna (choć nie mi to oceniać, jestem kobietą . I masz bardzo interesujące usta. Ja bym postawiła na ich eksponowanie. Oczy zresztą też. Masz dużą "powierzchnię" do malowania, czyli szerokie pole do popisu. Na razie nie malowałabym Cię intensywnie, bo masz 17 lat i trzeba podkreślać Twoją młodość i świeżość.

Do tego ładny kształt brwi. Tego bym nie zmieniała za żadne skarby.

A co do kosmetyków, ja uważam, że im mniej, tym lepiej. I plus jest taki, że gdy mam ich mniej, mogę kupować te z wyższej półki i cieszyć się ich jakością dłużej. Na zdjęciu w tej niebieskiej bluzce o wg mnie niezbyt dla Ciebie twarzowym deseniu widać, że masz (chyba?) kwadratową twarz. Jeśli tak jest, to pasowałyby Ci lekko falowane włosy, by to łagodzić. I odrobina umiejętnie nałożonego różu by Ci nie zaszkodziła.

Cytat:
Napisane przez green_cherry Pokaż wiadomość
zdjęcie z rowerem wstawiłam tylko po to by pokazać, że wcale nie jestem taka chuda ;d
Wierz mi, że właśnie to krągłości przyciągają mężczyzn. Ja bym postawiła na bardziej kobiece fasony, podkreślające ładne biodra lub górę (niekoniecznie ją nachalnie eksponujące). Na pewno przydałoby Ci się kilka ubrań w żywszych kolorach, np. w ciepłych czerwieniach myślę, że wyglądałabyś intrygująco. Tej wiosny również są modne pastele, mogłabyś spróbować, wyglądałabyś bardziej dziewczęco. Zależy, jaki efekt byś chciała osiągnąć.

Ach, i ten strój na rowerze jest koszmarny :P Jak na to zdjęcie spojrzałam (a spojrzałam na nie jako pierwsze), to naprawdę pomyślałam, że jesteś nieatrakcyjna. Musiałam się przyjrzeć, by zobaczyć, że pod tym swetrem kryje się kobieta. Własnie tego powinnaś się wystrzegać, nijakie kolory i fasony. Dopiero jak spojrzałam na kolejne zdjęcia, to pomyślałam sobie "Wow, i ta dziewczyna myśli, że jest brzydka! Nie do wiary <szok>"

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Ach, i nie katuj się ciemniejszymi podkładami. To chyba najgorsze, co sobie możesz zrobić. Twoja jasna cera bardzo ładnie kontrastuje z ciemną oprawą oczu. W ciemniejszym będziesz wyglądała po prostu sztucznie.

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

I jak dla mnie czarny eyeliner tak nałożony zabija Ci delikatny błękit tęczówki.
2988c920f887451997ed59670eafbe58b42f5da3_61df6c3a62fb8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując