Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-14, 09:11   #2591
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
W tym tyg będzie u mnie shinybox, beglossy i chillbox
Jakieś przecieki co jest we wrześniowych shinybox i chillbox?
Tam chyba nie ma kodów rabatowych?

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
A ja się pochwalę wczorajszymi zakupami Co prawda mało kosmetyczne, no ale co tam, wypłata jest to mogę Ja dożynki najbardziej lubię dlatego, że wpadają tam co roku różni artyści co robią fajne rękodzieła i kupiłam sobie takie cacuszko jak na fotce A w Tesco jest po 29,9 Pisiąt twarzy Greya 4 część, do 16.09 chyba, jak kupiłam to pani kasjerka tak na mnie spoglądała, a potem tekst - to pani takie rzeczy robi w sypialni?


Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że nowe limitowane kulki mogą być niedostępne tylko w Sephorze (tam gdzie Poziomka pracuje). Douglas możliwe że zarezerwował sobie teraz wyłączność na tą limitkę.
Przecież tak było z Rainbow pearls (Douglas) i pudrem Terracotta Terre D'Ete (był dostępny tylko w Sephorze w lato).
Z Chanelem z limitką wiosenną było podobnie (róż Camelia Rose tylko Sephora).

Konsultantki marki (a co dopiero sprzedawczynie) też czasami same nie wiedzą co będzie. Piszę tutaj na przykładzie kobiety z Chanel która obsługuje w Krakowie D i S. Pytając o kolekcje letnią Chanel - w Douglasie podobno nie miało być jej w ogóle w sprzedaży. Okazało się że pojawiła się 3 tygodnie później niż w Sephora.
Mądrze prawisz. Przekonamy się

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Była tu ostatnio mowa o słodkościach. Zrobiłam dziś o taki tort dla siostry. Nie jest idealny, ale poniekąd w temacie wątku, więc pokażę
Chciałabym taki dostać na 10-lecie pracy.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-09-14 o 09:46
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora