Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-21, 06:06   #770
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Wzięłam sobie niedawno próbkę tego serum, ale nawet nie wiedziałam że jest złuszczające podejrzewam że silne to ono nie jest... chyba...





Czekaj muszę się zastanowić...


Nie wiem


wiem, że to serum nie może być mocno złuszczające ale i tak musze go najpierw sprawdzić czy mnie przypadkiem nie podrażni


---------- Dopisano o 07:06 ---------- Poprzedni post napisano o 07:03 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Oglądam i ja Choć właściwie jeszcze tylko wyniki, więc oglądałam. Chopin jest wyjątkowo kojący. No i ta dawka kultury słowa w wypowiedziach komentatorów, strasznie mi tego brakuje dookoła i chociaż sama jestem młoda to fantazjuję na temat dawnych czasów, kiedy było inaczej
o tak taki spokojny, kulturalny komentarz to coś czego bardzo brakuje ostatnio w tv czy radiu dlatego uwielbiam oglądać tez zawsze koncert noworoczny z Wiednia - można uspokoić nerwy po sylwestrze

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2015-10-21 o 06:13
amyz jest offline Zgłoś do moderatora