Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-19, 11:49   #1445
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Aga mówisz żen krem jest dobry Bo ja uzywałam kolagenu naturalnego i nic PIC, teraz Strivectin konczę i nic znowu PIC nosz oszz ale super mi pasują sera z BU to jest moje odkrycie i REWELACJA serum RENEW bajeczne

A ja pochłonełam 5 pączkow mama zrobila ale mnie zapchało i dzieńdoberki wszystkim
Madziu ja byłam zadowolona, używałam 1,5 miesiąca. Zawsze mi jaksś niespodzianka wyskakiwała na twarz a po tym jak reką odja i ładnie matował, pod makijaż super. Tylko pierwsze 2 tyg musi sie skura przyzwyczaić - ale nie bedzie czerwona nic z tych rzeczy. Możesz spróbować. ja nie wszystkie kremy moge uzywać np z wit c mnie podraznia i wszystkie mocno woniace a ten tak troche świeczką pachnie ale bardzo delikatnie.

Cytat:
Napisane przez tinerfenia Pokaż wiadomość
Witam wszystkie plamiste,
Mam pytanie do "agam1977" bo z tego co zauważyłam to jako ostatnia z was miała robiony cosmelan. Chciałam zapytac czy nakładałaś maskę sama w domu czy robiłas to w gabinecie ?, czy maskę nakłada się na całą twarz czy tylko na przebarwienia ? czy można nałożyc ją równiez na piegi i na małe znamionka ?, jak gruba warstwa musi byc nałożona ? , czy ten mały słoiczek maski wystarcza np. na dwa razy, jak przechowywac resztę maski i jak długo ?, z jakim odstępem czasowym mogę ją powtórzyc ? moje przebarwienia mam od 4 lat, głównie na policzkach, miałam robione peel.. itp , również CO2 + po zabiegu cosmelan 2. Plamy wracają, nie widac ich już w takim stopniu jak wczesniej, jednak są nadal. Obecnie chcę kupic zestaw cosmelan i zaaplikowac go sobie sama w domu by zaoszczędzic kosztów. Bardzo przepraszam, ze tak duzo napisałam ale widzę , że od was mogę uzyskac najwiecej niezbędnych dla mnie informacji, proszę o odpowiedź. Monika
Witamy Cię Moniczko. Ja maske kładłam sama w poniedziałek w południe. Kładzie się ją na całą twarz grubo tak pół słoiczka a najgrubiej na przebarwienia. Reszte do lodówki. Ja mam na słoiczku zaznaczone że po otwarciu 3 m-ce, wcześniej podobno było pół roku ważne. Ja trzymałam 9 godzin. Mam 3 pieprzyki na twarzy i je ominęłam a dla bezpieczeństwa patyczkiem kosmetycznym nałożyłam na nie wazeline. Ale piegi to piegi a nie znamiona. Usta też grubo pomazałam wazelina i w końcikach ust. Z tego co pisały dziewczyny wcześniej to np.Madziusia777 połozyła maske drugi raz 3 lub 4 miesiace od pierwszej, bo uwaga zaczęły wychodzić plamy bo nie dokupiła kolejnego słoiczka cos2., ktoś pisał ze miał na ulotce ze jak nie zejda całkiem plamy to reszte maski po 21 dniach mozna wykorzystać ale nie moge tego znaleść - na to pytanie nie odpowiem Ci dokładnie. Kupuj kochana cosmelan i maziaj się z nami, tylko pamietaj (bo to bardzo ważne) nie wolno terapi przerywać pod żadnym pozorem bo plamy wrócą i koniecznie musisz już uzywać wysokich filtrów. Tak więc jak się słoiczek cos2 skończy musisz juz miec pod ręką następny i tak min przez rok. Ja jeszcze nie sprawdziłam tego ale pierwszy słoiczek cos2 starcza ponoć na 3 m-ce a nastepne nawet na 4,5. A i co tez ważne nie wolno w trakcie stosować innych wybielaczy, kwasów i pilingów.
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora