Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-29, 09:22   #3498
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Smarowałam raz dziennie ale od tygodnia robie to rano i wieczorem. Moje rozstępy są stare (część ma około 10 lat ale są i takie, które mają 2 lata - na razie jedne i drugie są mi bardzo oddane)
I dziękuję za przyjęcie do grona walczących z kusicielkami
Ależ proszę Mam nadzieję, że chociaż się zmniejszą. Moje mają 5 lat i zmniejszają się. Jak tej olejek działa to nie mam pojęcia.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

o matko, umrę ze śmiechu...oplułam sie serkiem wiejskim przez Ciebie
Smacznego

Cytat:
Napisane przez Mariposa3 Pokaż wiadomość
Cześć
Kotwilka- dziękuję za wiadomość o mydełku Jeśli chodzi o przeceny, to pani w Sephorze powiedziała, że teraz promocje dopiero się zaczynają, a będą trwać cały lipiec. A w Matique darmowa przesyłka od 150 zł
Anulka- bardzo dziękuję za informację o kremie noni. No to teraz znowu będę się zastanawiać czy się nie skusić...
Cameroon- Oczywiście zamierzam używać i zdam relację, nawet teraz
jp91- no tak, tak, określenie 'zakupoholiczka' coraz bardziej do mnie pasuje
Nienormalna- hej.
francuzzka- dziękuję
A więc...
Przetestowałam wczoraj żel do mycia twarzy do cery mieszanej i krem rumiankowy na noc. Jestem wniebowzięta skóra jest mięciutka, rano nadal gładka, nawilżona cudo, cudo! Jestem w szoku. Jak tylko zaczęłam myć twarz, to pomyślałam: nigdy nie wrócę do drogeryjnych produktów!
Jeśli chodzi o zapach to żel pachnie ładnie. Krem też, ale on już bardziej przytłaczająco i mdło, ciężki zapach.
Zaraz idę testować krem na dzień do cery mieszanej i szampon pomidorowy.
A zdjęcie wstawiam poniżej.
Dzisiaj chyba pojadę szukać odżywki
Oj przepadłaś....:P
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora