Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-18, 18:46   #2748
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
Przetestowałam już podkład i jestem troche zawiedziona, nie trzyma się na mojej twarzy tak jakbym chciała, na nosie po kilku godzinach uwidocznikły sie kropeczki (pory) i jakby się rozwarstwił na moim tłustawym nosie, miejscami się jakby starł (broda i okolice ust) kolor jednak nie jest za jasny wtopił się w skórę także ukłony w Waszym kierunku dziewczyny za fachowe doradztwo Dimiti

Marto zrobiłam dla Ciebie zdjęcia, mąż może sprubuje je uratować bo uszczerbiła się karta pamięci, w aparacie też już nie widać fotek buu żałuję że nie użyłam kabla do zrzucenia fotek do tego przepadną zdjęcia z wczorajszej imprezy urodzinowej siostry chyba mnie uduszą
nie ma sprawy

ja dostałam swój Buff dziś rano(koleżanka z anglii przywiozła bo tam mi kupiła go za 7f)
no i powiem Wam ,że kolor idealny ale jakiś dziwny ten revlon. zamawiałam wcześniej na all kolor sand beige i zupełnie inaczej sie na twarzy zachowywał niż ten buff ten buff nie trzyma isę jak tamten z allegro. nie wiem o co chodzi. jestem zła przeciez skłądniki są takie same. data ważności jest na pewno dobra bo kupowany w jakiejs drogerii w londynie.
no i ten buff jak już pisałam nie trzyma się cały dzien(dziś na uczelni od 13-19 i widać na pory na nosie a na brodzie wcale go nie było jak wróciałm do domu),plus do tego nie wchlania się tak idealnie jak tamten a all jestem zła dopiero pod koniec miesiąca zamówie sobie nowy z allegro.
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując