Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kocham swojego szefa......... między nami nic nie było
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-11, 13:01   #15
3asiex
Zadomowienie
 
Avatar 3asiex
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 169
Dot.: Kocham swojego szefa......... między nami nic nie było

Cytat:
Napisane przez sabinka29 Pokaż wiadomość
Wiem, że traktujecie mnie jak dziecko. 27 lat a nie wiesz co zrobić?????

No właśnie nie wiem! Nie mam doświadczenia w tych sprawach. Od 9 lat mam jednago chłopaka i nigdy nie umwiałam się z innymi.

Szukam bezstronnej opinii. Wiem, że raczej się mu podobam bo podobam się raczej 90% facetom. Jestem atrakcyjną kobietą. Wiem że muszę się mu podobać ale on raczej nie chce nic więcej.
Tu nie chodzi że masz 27 lat ani że jesteś w kropce tylko o to że wymyślasz sobie coś czego nie powinnaś.

Zerwij z obecnym i hasaj sobie do woli - to powinnaś zrobić a nie być w związku i robić maślane oczy do zajętego faceta.

I dostałaś i każdy inny powie Ci to samo.

Widzisz skoro masz aż takie pole manewru to działaj ale nie z żadnym opisanym przez Ciebie facecie.

Ja wiem że musisz zacząć myśleć realnie na swoje szanse. A co to znaczy że musisz mu się podobać? To jego dziewczyna mu się nie podoba? Jest z nią z przyzwyczajenia?

__________________
Love Is A Losing Game...

Miałem taki piękny sen, że byłem ostatnim ssakiem na ziemi.(Mort: a ja w nim byłem?) Tak ale jako padlina.

3asiex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując