Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-27, 08:52   #1533
GeorginaAnna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 35
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
oj to trzeba było nie pisać zwyczajnie jednej paczki nie odbierać i tyle.
Pewnie potraktowali to jako kolejne zamówienie z jednej oferty skoro najpierw je anulowali ...pokręcone, ale mogło o to chodzić

od lat robimy właśnie takie zamówienia, wspomagając się kodami .... powiem więcej,
jedno zamówienie mam już w domu, to które sama dostałam z oferty wysyłkowej. Drugie robiłam jako prezent dla mojej siostry z jej ukochanymi zapachami i też przyszło z gratisem i już ją cieszy. Potem chciałam znowu zrobić zamówienie z tej samej oferty i mi napisali, że mogą je realizować, ale bez gratisu, więc mogą je wysłać, albo mogę zrezygnować, więc anulowałam. Złożyłam zamówienie z drugiego kodu, który tutaj znalazłam i to, które sama przypadkiem wykombinowałam i już do mnie idą z gratisem, ponieważ to mam zaznaczone w mailu od YR,

nie wiem, co poszło nie tak u Ciebie
do każdej oferty (różne końcówki jak napisałaś) jedno zamówienie, żeby dostać gratis, tak zrobiłam

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Cytat:
Napisane przez GeorginaAnna Pokaż wiadomość
do każdej oferty (różne końcówki jak napisałaś) jedno zamówienie, żeby dostać gratis, tak zrobiłam
napisałam z prośbą o anulowanie jednego zamówienia, napisałam które chcę anulować/anulowano mi wszystkie-różne oferty
GeorginaAnna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując