Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-29, 21:54   #221
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

A dziewczyny czy to prawda, że wszystkie ekologiczne i w ogóle każde inne kosmetyki powinny mieć szklane buteleczki? Ostatnio mój kolega, który zna się trochę na chemii mówił mi, że plastikowe mają w sobie coś, co również jest rakotwórcze i jeżeli kosmetyk długo leży w takim pudełeczku to jakoś w siebie to wchłania. Nie wiem czy żartował czy może mówił poważnie.

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Chyba przez to, że są tak cudownie opisane i mają przepiękne opakowania i wszystkie kolory tęczy. Nie można im wele zarzucić, SM używa sporo naturalnych skladników, jednak nie unika sztucznych i to tych najgorszych. Jeszcze spotkasz wiele takich firm jak SM, które ktoś będzie wciskal pod pseudonimem EKO. SM nie jest tutaj wyjątkiem. Trzeba uwazac też np na firmę LAVEA ( nie mylić z Laverą) oraz BINGO. Te firmy mają chyba identyczna ideologię, co SM. Lavea ma w swojej ofercie kosmetyki cazkowicie naturalne, ale ma też mieszane i jak się ktoś nie zna na skladach, to się moze bardzo latwo naciąć.
No właśnie... te opakowania... są piękne.

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Cytat:
Napisane przez nie_ma_mnie Pokaż wiadomość
Ja się zainteresowałam ofertą firmy Lavea, ale odpisać na pytanie o składy nie chcieli. Pochwalili się , że mają jakieś 2 bio szampony, ale we wskazanych przez nich punktach nie mają ich rzeczy, bo nie sprzedają się podobno. Może ktoś miał? Czy tam w ogóle jest skład INCI?
http://www.lavea.pl/szampony.htm
Podobnie ja się zainteresowałam pewną marką, która ma piękne buteleczki i rzekomo naturalne składy, minerały z morza martwego bodajże i inne cudeńka, ale składu nie ma.

Dopisane o 22:56: To nawet ta sama strona, co twoja. Seria: Lavea Morze Martwe.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-01-29 o 21:56
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując