Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktoś? WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-01, 19:25   #347
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: Zestaw do hybryd z allepaznokcie. POMOCY

Cytat:
Napisane przez broziak Pokaż wiadomość
hmmmm co do allepaznokcie to nie mam pojecia, bo nie używam - ale mam EM Nail i wiem co i jak cały zestaw, przyszedł odpowiednio zapakowany, 4 lakiery, oliwka, preparat do skórek, lampa, do tego patyczki i nne pilniczki oraz waciki itp, cleaner, remover,, primer i żele. Kolorki fajne, jeden z nich to Candy biały mój ulubiony foto załączam trzymają się już 13 dni odrost troche jest no i jak na moje pierwsze amatorskie malowanie to jestem całkiem zadowolona, musze sie wprawic. Póki co skórki mi się nie udałym, ale popracuje nad tym No i EM Nail nie uczulają jak inne lakiery, potwierdze to za jakiś czas mam nadzieje, z pewnością nie są "słabe" przynajmniej wiem to z autopsji )
Tak się składa, ze 2 lata temu zaczynałam od zestawu Em Nail. Kupiłam zestaw 5 lakierów, lampę, bazę, top, cleaner, aceton, waciki, patyczki, oliwkę a nawet płyn do usuwania skórek za cenę około 130-140 zł. Chyba tylko aceton do czegoś się nadawał. Opisywałam ten zestaw wielokrotnie. Za taką cenę NIE DA SIĘ kupić dużego i dobrego zestawu. Lakiery Em Nail przydały się jedynie na wymiankę w promocji NeoNail na Dzień Kobiet. Oddałam butelkę badziewia za coś dobrego.
Przestrzegam teraz każdego przed tym zestawem - może dzięki temu ktoś sobie oszczędzi pieniędzy i nerwów. Może przez te dwa lata coś zmienili (wątpię), ale - róbta co chceta, ino później nie płaczta, że nie ostrzegałam

Po zdjęciu wnioskuję, że w mani hybrydowym jesteś początkująca - próbowałaś używać lakierów innych marek? Masz porównanie?

Edytowane przez Roverkowa
Czas edycji: 2016-08-01 o 19:29
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując