Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-03, 16:37   #503
zona Rumcajsa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 21
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez lari2005 Pokaż wiadomość
żono rumcajsa a czy twoje plamy po tych 3 tygodniach zeszły całkiem i stosujesz aby podtrzymać efekt czy smarujesz w celu wybielenia trzy razy dzienie to bardzo często

dziewczyny jak myślicie lepiej kupić cos 2 czy dermamelan ja jeszcze nigdy nie stosowałam żadnego z nich a cena jest taka sama

Skłamałabym mówiąc, że zeszły całkowicie, ponieważ malutki cień największej plamy na prawym policzku dalej jest, ale ma ze trzy razy mniejszy rozmiar niż pierwotne przebarwienie. Plama na lewym policzku zdaje się zeszła, to samo jesli chodzi o "półwąs" - nad poową wargi. Poza tym dalej jestem czerwona na twarzy, co też może wpływać na moję ocenę efektów.

Ja kupiłam Dermamelan, bo skoro coś nowego, to dlaczego nie. Nie muszę kusić się na zapasy magazynowe, zwłaszcza, że na stronach niemieckiego dystrubutora nie dostaniecie już Cosmelanu, tylko Dermamelan - dla mnie był to argument przemawiający za kupnem Derm.

Cosm nie stosowałam, więc nie mam porównania co jak działa. Zresztą,ktoś musi być królikiem doświadczalnym przy nowościach .
A w prasie kobiecej dopiero teraz widziałam jakiegolwiek artykuły i to na temat Cosmelanu.
Stosuję 3 razy dziennie dla wybielenia, a maski nie miałam wczesniej - jak zaznaczałamu używałam samego kremu. Ponieważ zbliża się wysoka temperatura i słoneczna pogoda będę musiała zmniejszyć częstotliwość stosowania. Zresztą mija trzeci tydzień nakładania 3 razy dziennie, więc i tak zgodnie z zaleceniami producenta musiałabym przejść na stosowanie najwyżej 2 razy dziennie.
zona Rumcajsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując