Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Ziaja - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-10, 16:43   #3321
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez thewerka27 Pokaż wiadomość
Za serią kakaową zbytnio nie przepadam, miałam kiedyś balsam właśnie z tej serii i pamiętam, że wysypało mi krostki na całym ciele, ale to chyba przez tą treściwą konsystencję Przez dłuższy czas używałam balsamu natłuszczającego z AZS ale ze względu na brak zapachu (dla skóry alergicznej, wrażliwej jak najbardziej na plus), znudził mi się trochę i szukam na okres letni czegoś świeżego
Mnie po nim nie wysypało, ale może to dlatego, że ostatnio używam go raz-dwa w tygodniu, bo latem ten zapach mnie męczy-kiedy po upalnym dniu położyłam się raz spać wysmarowana nim to nie mogłam spać i było mi niedobrze przez ten zapach.

A może masło Sopot Spa? Mi się tak letnio kojarzy, chociaż nie miałam jeszcze styczności z ta linią. Mam zamiar kupić żel pod prysznic z tej linii, może i na masełko się skuszę.
Ostatnio do kremu matującego z filtrem dostałam gratis małą tubkę balsamu opalizującego z spockiej linii-ślicznie pachnie(niezbyt intensywnie, tak jakby owocowo, tak samo jak zielona maseczka Ziai), szybko się wchłania, zaś drobinki nie są nachalne i tandetne-test na ręce. Na nogi wypróbuję go przy jakieś większej okazji(czyt.kiedy kupię sobie kieckę i pokażę swoje nogi). Jeśli lubisz balsamy z drobinkami to mogę ci go polecić.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując