Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba L'Oeral MAJIREL - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-15, 11:17   #371
Jemi91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 526
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Czy ktoś mi w końcu doradzi? Przejrzałam już naprawdę mnóstwo wątków, ale jest to dla mnie niejasne
Bo przymierzam się już do zamówienia Majirel od miesiąca, ale ciągle nie wiem jaki odcień
Chcę zdekoloryzować włosy Renee Blanche, jeśli wyjdzie zbyt ciemno to dwa razy, aby wyszedł jasny rudy i nie mam pojęcia co na to położyć żeby wyszedł jasny/średni brązik, kiedyś chcę na pewno zimny kolor brązu, ale to pewnie nie od razu po dekolorze. (naturalny mam złoty blond, dosyć ciemny) Dziewczyny pisały, że kładły blond i wychodziło baaardzo ciemno i myślę nad
8.1 - jasny blond popielaty
9.1 - bardzo jasny blond popielaty
10.1 - bardzo bardzo jasny blond popielaty

Ciągle myślę czy nie wyjdzie mi po tym zieleń, bo tak naprawdę nikt konkretnie nie sprecyzował tego, jakbym położyła dosłownie na 5 minut, to wydaje mi się że nie powinno.
Ale z drugiej strony mam opcje wziąć po prostu bardzo jasny blond ale NATURALNY a nie popielaty.
Pomoże ktoś? Pamiętajcie, że po deko bierze się ze 2 tony jasniejsze farby. Myślę po prostu czy ta popiel zabije trochę rude refleksy czy zrobi zielone włosy
Jemi91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując