Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-16, 20:38   #2233
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Ja sie spotkalam z tym, ze trzeba od razu farbowac jasna farba. Sama bym tak zrobila, szczescie, nie musialam, bo wystarczyla mi maska z szamponu przeciwlupiezowego kilka razy pod rzad . Kolor nie musi wyjsc idealnie pudelkowo, wazne jest, by jasno. Czesto dziewczynom ciemnieja wlosy po deko i znowu sie na nia porywaja. Trzeba po prostu mocno obserwowac wlosy i miec pod reka ew. drugie opakowanie deko lub szybko sie uwijac z farba.
Deko nie jest bardzo inwazyjnym zabiegiem, ale... wiadomo, odzywka tego nazwac nie moza

Co do farby ..... polecam wylacznie profesjonalne fryzjerskie, a ktora marke wybierzesz, to juz Twoja decyzja. Ja dzialam na Welli i jestem niezmiennie od 10 lat zadowolona. Wczesniej uzywalam Color Toucha, teraz Kolestonu. Nie moge sie wypowiedziec na temat innych farb profesjonalnych, przyznam, ze nie czuje potrzeby zmiany . Na pewno nie warto siegac po pudelka drogeryjne, bo w przypadku blondow to czesto gesto wychodza bardziej lub mniej nieprzewidywalne odcienie.
Wella color Touch to i ja uzywalam ale brazy. bardzo fajna farba tak, ze prosze polec mi jakis odcien z odpowiednim oxydantem. Mi wlosy po deko ciemnialy, ale po 2tyg po deko tak, ze postaram sie niedlugo zamowic jakas farbe.
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując