Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - rady od już zamężnych dla przyszłych PM
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-04, 21:30   #44
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

Cytat:
Napisane przez justynaw1982 Pokaż wiadomość
Ja co do tematu winietek to bardzo chciałabym mieć, ale niestety ..moja rodzinka nie nadje sie na takie rewelecje :/ w zeszłym roku moja siostra miała winietki na swoim ślubie i generalnie wielki niewypał, goście wydzwaniali bo oni nie chcą siedzieć tam gdzie siedzą, inni wolą siedzieć od zewnętrznej stołu a nie wew, jeszcze inni sie obrazili bo nie tam gdzie trzeba....
A komu przyszło głowy konsultowanie tego z gośćmi? =_=' Gospodarze z pewnością dołożyli wszelkich starań, żeby wszystkich usadzić jak najsensowniej. A tacy wydzwaniający goście na pewno nie myśleli o wszystkich, myśleli tylko o sobie.Brak taktu i egoizm, fuj. Nie zmienia to faktu, że młoda para niepotrzebnie stworzyła im po temu okazję...

Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość
Niekoniecznie trzeba przecież gości informować przed imprezą, gdzie siedzą. No bo jak, dzwonić do wszystkich i im mówić? I może jeszcze pytać się czy im pasuje? Moim zdaniem rozpiska przed salą wystarczy, a ewentualnie można powiedzieć tym, z którymi się będziesz widzieć np. dzień przed ślubem i rodzinie najbliższej opowiedzieć co i jak, żeby np. rodzeństwo pomogło gościom znaleźć swoje miejsce.
Podpisuję się pod Twoją wypowiedzią obiema rękami
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując