Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-01, 19:49   #420
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Pokaż wiadomość
Piękny ten kolor, No i pewnie zależy na co się położy No to co FryzjerstwoMojaPasja napisała.
No ja kładłam kiedyś na blond pasemka 7.1 bo chciałąm ujednolicić i wrócić do natury.....i trochę zielonkawo wyszło, rzeczywiście cuda na patyku wychodzą jak się nie ma pojęcia co z czym się je, tylko dlaczego pomimo przestrzegania czasu trzymania farby na oxy 6% odrost wyszedł rudawy? no może fakt na odroście były trochę....dłużej
Dobra, teraz się usunę dam szansę innym trochę popytać.
A w jakim mieście urzędujesz? Chętnie bym oddała się w dobre ręce, bo ostatnio coś nie trafiałąm na "fachowców". BIG,BIG Dziękuję

No i w grupie siła
jesli chcialas stonowac wlosy to dobrze ze na 6% woda, ale odrost powinnas zrobic woda 9% wtedy by rudo nie było.
na 6% blondy moga robic osoby ktore maja naturalne wlosy na poziomie 7 i wyzej.
a jesli to do mnie bylo to ja jestem z lbn jak pod avkiem

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez LikrowaPani Pokaż wiadomość
Witam drogie Wizażanki
Zwracam się z moim problemem do Was, liczę bardzo na Waszą pomoc. Więc miałam włosy jasny blond, ale znudził mi się i chciałam wrócić do naturalnego ciemnego blondu. W necie przeczytałam, że jedna dziewczyna była u fryzjera i z jasnego blondu też chciała uzyskać taki efekt jak ja i fryzjerka pofarbowała jej farbą goldwella 6BP czyli perłowy jasny brąz. dziewczyna pisała, że po dwóch tyg. kolor wypłukał się jej do chłodnego ciemnego blondu i była bardzo zadowolona. Więc idąc za jej przykładem, kupiłam sobie taką samą farbkę, myśląc że mi wyjdzie tak samo wyszedł mi ciemny chłodny brąz, który nawet mi się podoba, ale jest z fioletową poświatą która mi sie bardzo nie podoba i chce się jej jak najszybciej pozbyć co mam zrobić, żeby był tylko ten ciemny brąz bez żadnego fioletu?
Baaardzo proszę o pomoc...
naloz na wlosy farbe 6N lub 6.o zaleznie od firmy.
fiolet sie wyplucze w ciagu max 2tyg.
w ogole kolor ci jeszcze troszke pojasnieje z kolejnymi myciami.
jesli chcesz sie szybko pozbyc koloru to myj szamponem przeciwlupiezowym- on ładnie spiera kolor

zyta ja jestem zwolenniczka schwarzkopfa jako firmy
chcialabym kiedys zwiazac sie z ta marka w przyszlosci...
a poza tymi to loreal profesjonalny! i goldwell.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując