Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-20, 10:13   #1385
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Muszę wam opowiedzieć krótką historię dzisiejszego poranka
Leżałam sobie w łóżku, myślałam o swoich problemach, a tu nagle dzwonek do drzwi. Myślę sobie 'znowu jacyś naciągacze chcą wciskać swoją religię albo pastę do zębów za 30 zł'. Ale zerkam przez judasza. Listonosz. Myślę 'no tak mama znowu coś z allegro zamawiała'. Otwieram, a tu niespodzianka - paczka do mnie. Na dodatek wygląda jak poprzednia z BU. Podpisałam, faktycznie, nadawca to BU. Wysłali wczoraj, czyli w 4 dniu roboczym po zaksięgowaniu wpłaty. Jestem w szoku, że dojdzie przed świętami to nawet nie marzyłam.

Sprawdziłam wszystko przyszło, bez braków. Hydrolat różany pachnie mydłem różanym, czyli dla mnie i tak lepiej niż oczar, ale perfumy to to nie są Olej z pestek malin pachnie baaardzo dziwnie, ale zupełnie mi ten zapach nie przeszkadza. Olej kokosowy to normalnie jak wiórki kokosowe Tylko zastanawia mnie, czy żelu HA powinno być tak mało? Dostałam około 3/4 tej buteleczki. A właśnie jeśli chodzi o buteleczki, to mam 3 produkty w takim samym opakowaniu (żel, olejek, tonik bha)

Agusiamiss widzę, że jeśli chodzi o kwasy to masz takie samo doświadczenie jak ja przed pierwszym zamówieniem - tylko apteczne Osobiście bałam się tak od razu tego toniku 10%, nawet teraz przy drugim zamówieniu nie zdecydowałam się na niego. http://www.biochemiaurody.com/vademe...omparison.html na dole strony masz produkty z kwasami wypisane od najsilniejszych do najsłabszych. Przejrzyj sobie, bo osobiście na pierwsze zamówienie odradzałabym tak silną kurację. Lepiej się do niej przygotować słabszym produktem niż od razu przesadzić i nabawić się podrażnień. Kwasy to nie zabawa
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując