Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inglot cz. III
Wątek: Inglot cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-09, 19:21   #591
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Z niektórymi cieniami bez bazy sie nie obejdzie, szczególnie z matami, najlepsza najtańsza baza pod cienie to baza z Daxa, kosztuje około 20zł z rossmanie i naturze(ale nie w każdym rossmanie jest)
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...adow-base.html
wklejam bo w rossmanach w których nie ma bazy pod cienie z daxa, panie usilnie wciskaja baze pod podkład twierdząc ze to to samo(tamta w opakowaniu z pompka)
jako, ze jesteś początkujaca w makijażu jak rozumiem, nie polecam od razu inwestować w drogie bazy typu UD czy Mac, tym bardziej że baza z dax jest naprawdę dobra i bez koloru(delikatnie beżowa), polecane są też bazy artdeco i essence często , essence nie polecam, artdeco też jest dobra, ale Dax lepszy.
Co osoba to opinia ;-) ja z kolei nie mogę polecić artdeco, zakupiłam kiedyś i dla mnie okazał się być strasznym bublem. Ma okropnie suchą konsystencję i kompletnie nie da się jej równomiernie rozprowadzić, a przy tym jest perłowa, taka świecąca więc do matów odpada. No i ten mini słoiczek, przy dłuższych paznokciach nawet nie mam jak jej wydobyć. Z cieniami nie robi absolutnie nic. Nie wiem, może trafiłam na jakąś felerną serie czy sztukę, ale jak dla mnie drogi bubel, za to taniutkie essence super, bo gładkie, fajna aplikacja i cienie nie spływają.

Sent from my LT22i using Wizaz Forum mobile app
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując