Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-08, 10:17   #2005
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
No wlasnie, ten charakterystyczny zapach Babydream . Teraz wiele zapachów mi przeszkadza. Do tego stopnia że przez pierwszy miesiąc nie mogłam nic położyć na twarz z tego co miałam w domu w pielęgnacji. Ale teraz już toleruje cytrusowe, nawet różane wonie. Ale Babydream chyba nie przejdzie. W ogóle się nie orientuje w Eko dla kobiet w tym stanie. Jedynie to wiem mniej więcej czego nie można a chyba nie można nic prawie . Ja tam się przejmuje a inne babki w c. chodzą do fryzjera farbują włosy. nakładają byle co na skórę , nie mają też świadomości to może łatwiej wtedy. A co ma być i tak będzie.
Jeszcze jest dla mam seria Hipp, rzuć też okiem na kosmetyki Nacomi, mają np lotion do biustu dla kobiet w ciąży, olejki, masła, no i ceny całkiem przyjazne, zwłaszcza w internetowej gemini.

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży, to zmyłam lakier do paznokci i odwołałam farbowanie włosów u fryzjera. Używałam kosmetyków santaverde serii bezzapachowej - bardzo mi odpowiadały. Teraz wolę zapachowe, ale pamiętam, że wtedy ta seria bez zapachu to były moje ulubione kosmetyki. Babydream fur mama też mnie drażnił, choć przed ciążą bardzo go lubiłam.
Ja miałam lakier na paznokciach tylko raz przez całą ciążę, a od farby dostałam uczulenia, to był jeden, jedyny raz, bo ani przed, ani po ciąży mnie nie uczuliła.

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Hehe. niedawno czytałam dyskusje na instagramie czy do porodu trzeba ściągnąć hybrydę.
Nie wolno też używać samoopalacza.
Generalnie jest bardzo dużo substancji niekorzystnych w ciąży, nie tylko kwasy i retinol, ale np wszelkie aerozole, zmywacze, lakiery, farby, nawet niektóre zielska, oczywiście w dużych stężeniach.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora