Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - przezroczysta wydzielina z pochwy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-28, 01:59   #8
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: przezroczysta wydzielina z pochwy.

Cytat:
Napisane przez anonimowo123 Pokaż wiadomość

Spytam jeszcze o to bo to tez mnie trapi ale nie az tak. Zdaje sobie sprawie z tego, że każda kobieta ma innego wyglądu narządy. Mianowicie mam baaardzo rozciągnięte wargi sromowe, i dziwnie to wygląda gdy po prostu spojrzę na nie bez bielizny. Czytałam juz o tym, i w ogóle. Ale czy to jest czymś wywołane? bo ja jako mała dziewczynka tak nie miałam.
Tak, tym że dorosłaś i zmienił się wygląd Twoich narządów. Chłopcy też się nie rodzą od razu z 20cm I jest to normalne.

Cytat:
I czy można coś z tym zrobić.
Cieszyć się

Myślę, że powinnaś trochę jednak się dowiedzieć o "tych sprawach" zanim w ogóle zaczniesz myśleć o współżyciu z chłopakiem, bo inaczej problemów sobie narobisz. Bo chłopakowi coś poleci, to w panikę wpadniesz Nie no, żartuję, ale po prostu dla własnego komfortu, bezpieczeństwa i świadomości warto wiedzieć jak jest zbudowane ludzkie ciało i co się z nim dzieje podczas seksu. Lepiej się dowiedzieć, niż snuć jakieś przypuszczenia albo wkręcać sobie nieprawdę

---------- Dopisano o 01:59 ---------- Poprzedni post napisano o 01:55 ----------

Cytat:
Napisane przez anonimowo123 Pokaż wiadomość
No szukałam dzisiaj jakiś wątków na forach, ale po kilku minutach wymiękłam.
Nie szukaj wiedzy na forach, tylko proponuję jakąś książkę rzetelną Albo może chociaż jakieś porządne serwisy internetowe, np http://www.grywstepne.pl/

Bo ludzie na forach mają prawo wypisywać wierutne bzdury i jak potem zweryfikujesz co jest prawdą a co nie, skoro sama nie masz żadnych podstaw teoretycznych?
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując