Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-21, 15:13   #647
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
wbrew pozorom niszowce nie są takie drogie, dużo osób kupuje w sephorach i douglasach małe flaszeczki, co po przeliczeniu na 100 ml, wychodzi drożej niż większość niszowców. Próbowałaś Honore des Pres? mają Ecocert, polecam tez zainteresować sie tworami Olivi Giacobetti bo ona ma ciągoty do ekokogii a przy okazji jej styl jest bardzo normalny, elegancki i wyważony, wiec dla osób które nie koniecznie lubują sie w niszy, mogą być OK
Dzięki za info o perfumach organicznych Własnie kompletuję swoją bazę danych na ten temat. Nie znam Honore des Pres, ale poczytam

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Odżywka się udala, ulatwia rozczesywanie, jednak szybko mi się zepsula i bedę ja robić jeszcze raz na wodzie, ale tym razem na destylowanej. Narazie nic więcej nie moge zdradzić. Dopiero, kiedy będę pewna jej skuteczności, póki co byla ok, wlosy mialam po niej bardzo puszyste, grubsze, ale niestety troche matowe.
Nie wiem nic o tej odżywce, ale jak Ci wyjdze to tez jestem chętna, żeby ją poznać Mogę Ci podpowiedziec wodę z apteki, nazywa się aqua purificata, woda oczyszczona. Sprzedawana jest w małych buteleczkach (chyba 100 ml o ile dobrze pamietam). Jest lepsza niż destylowana, na pewno bardziej czysta. Używałam jej kiedyś, jak sama robiłam serum z wit. C.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując